מטבחים במרכז

אנו בנגריית עץ או פאלי מספקת מתמחים בהתאמה, עיצוב ובניית מטבחים במרכז הארץ - אנו נבצע עבורכם את כל הליך התכנון וביצוע עבודות נגרות עבור מטבחים.

המטבחים שלנו

המטבח מהווה את לב הבית והשקעה בעיצוב ויצירת מטבח איכותי, נוח ופונקציונאלי – מאפשרת לכל המשפחה ליהנות מהתוצר הסופי. המטבחים שלנו מהווים עבודת נגרות מוקפדת עם עץ מובחר, כאשר הנגרייה מתאימה את עבודתה לצורכי הלקוח ודרישותיו. המטבחים המעוצבים מידי הנגרייה, נעשים הן עבור מעצבי הפנים והן עבור לקוחות פרטיים, כאשר בכל עבודה ועבודה מושם דגש רב לאיכות ולפרטים הקטנים.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר : 03-5507367

מטבחי עץ

מטבחי עץ יכולים להיות מסוגים שונים, כאשר כל מטבח עשוי תרכובת שונה והמחיר משתנה בהתאם.

מטבחי עץ מתחלקים לסוגים הבאים:

"סנדוויץ"- או בשמו המקצועי, לביד, הוא הרכב העשוי משכבות של אותן מדביקים זו לזו עם מכבש בלחץ רב. הלביד מספק עמידות לאורך זמן בשל החוזק שלו, אך שני אלו נמדדים לפי מספר השכבות, כלומר העובי.

שבבית- מטבחי עץ מסוג שבבית הם מטבחים שעשויים שבבי עץ אשר אותם מעבדים עם שרף. במרכזו של כל לוח יש שכבה של שבבים גדולים ואותה עוטפת שכבה חיצונית של שבבים קטנים. החוזק והאיכות של מטבחים אלו תלוי בגודל השבבים, אופן החלוקה שלהם, השרף שבו משתמשים וכמובן תהליך הכבישה.

סיבית- סיבי עץ עדינים אותם מעבדים עם שרף. הסיבים מסודרים באופן אחיד על כל הלוח. גם כאן, החוזק והאיכות של המטבח תלוי ברמת הצפיפות (של הסיבים), השרף והכבישה.

וכמובן, ישנו עץ מלא, שהוא עץ אשר עבר עיבוד בהיקף הנמוך ביותר, לכן הוא מספק למטבח שלכם מראה טבעי. כמו כן, יש לו עמידות בתיקוני פגמים ובלחצים, והוא גם בריא יותר כיוון שאינו עובר תהליך כימי.

מטבחים במרכז, עיצוב פנים מטבחים עיצוב פנים מטבחים מגוון מטבחי עת שלנו