ארונות הזזה במבצע

ארונות הזזה

כאשר אתם צריכים לבחור ארונות לבית שלכם, אתם יכולים לבחור באחת מהאפשרויות הבאות: ארונות הזזה או כאלו עם דלתות רגילות שנפתחות כלפי חוץ.

מבחינת האחסון, שני סוגים אלו יכולים להיות שימושיים לנו, אך נראה שארונות עם דלתות הזזה מציעים לנו יתרון שאין לדגמים הרגילים - פתרון אחסון הרבה יותר נוח שמאפשר לנו לפתוח את דלתות הארון גם אם משהו חוסם אותו - ארונות מסוג זה הם פתרון אחסון מצוין בכל חדרי הבית, אך בפרט בחדרים קטנים. גם אם צריך למקם רהיט מסוים קרוב מאוד לארון, עדיין אפשר לפתוח ולסגור את הדלתות בלי בעיה ומבלי שהדלתות יסרבו להיפתח עד הסוף.

ארונות הזזה במבצע

ארונות הזזה מבית עץ או פאלי נחשבים מוצרים מעוצבים ואיכותיים שעוצבו בקפידה ובאיכות גבוהה ביותר. מדובר במוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מהבחינה העיצובית והן מבחינת הביצוע והגימור. שנים רבות של ניסיון בתחום ותרמו לצוות עץ או פאלי ליצור עבודות מקוריות ואיכותיו, כאשר ארונות ההזזה מידינו מהווים מציאה הטומנת בחיקה הן עיצוב אמנותי, הן עבודה מקצועית מחומרים איכותיים והן מחירים אטרקטיביים במיוחד. הארונות מהווים פיתרון יעיל לחדרים ולחללים קטנים וגם גדולים כיד להותיר אותם מרווחים. עץ או פאלי מייצרים דגמים בכל הגדלים ובכל העיצובים והסגנונות.

 

מוזמנים להתרשם ממגוון הדגמים שלנו:

sliding-wardrobes (0)
 
sliding-wardrobes (1)
 
sliding-wardrobes (2)
 
sliding-wardrobes (3)
 
sliding-wardrobes (4)
 
sliding-wardrobes (5)
 
sliding-wardrobes (6)
 
sliding-wardrobes (7)
 
sliding-wardrobes (8)
 
sliding-wardrobes (9)