נגרות מטבחים


נגריות במרכז

נגרית "עץ או פאלי" פעילה בחולון משנת 1979 ונחשבת לאחת מהנגריות המומלצות והמובילות באזור המרכז. הנגריה הוקמה מתוך אהבה גדולה לעץ והצורך להגשים ללקוחותיה חלום של בית שאוהבים לחזור אליו. במהלך השנים כשהיא מביאה ידע מקצועי וניסיון רב בתחום, צירפה לרשימת לקוחותיה קבלני בניה מהמובילים בענף כשהיא מייצרת עבורם עבודות נגרות בכל האזורים, החל מהמבואה בכניסה לבנייני מגורים ועד נגרות הפנים כגון נגרות מטבחים, ארונות אמבט, ארונות בחדרי השינה ורהיטי נגרות מתקדמים, הכל במטרה ליצור אוירה של פאר ויוקרה.

 

נגריית "עץ או פאלי" נבחרה  כמשווקת מורשה של חברת "אורצ'רד" מקבוצת מרכז הפורמיקה אברבוך שיווק. "אורצ'רד" הינה החברה הותיקה והמובילה בישראל בפיתוח ושיווק דלתות לארונות מטבח וריהוט דלתות לארונות הזזה. האיכות הגבוהה של חומרי הגלם והמבחר העשיר הקיים באורצ'רד, מאפשרים  לנו להציע מגוון רחב מאוד של דגמים וצבעים לכל אזורי הבית ופנים הבניין כשהמטרה להגשים לכל לקוח את חלומו העיצובי ולכן עבורנו החיבור הזה היה טבעי.

נגריות מטבחים

נגריית "עץ או פאלי" מציעה עבודות נגרות מטבחים מקצועיות ואיכותיות כאשר שנים רבות של ניסיון בתחום, מעל שלושים שנים של עבודה עם עץ, הופכים אותה לאחת מנגריות מטבחים המובילות. עבודה עם עץ מהווה מכלול של ידע הנצבר עם השנים, מיומנות וטכניקות עבודה המאפשרות להגיע לתוצאות מרהיבות בתחום הנגרות. נגר מטבחים מבצע את עבודות הנגרות בהתאם לדרישות ולצורכי הלקוח, כאשר כל עבודה ועבודה נעשית באהבה, בקפידה ובמיומנות.

נגרות במרכז

נגריית עץ או פאלי מציעה שירות מקצועי ומוביל של נגר מומלץ, כאשר ניתן להזמין מידי הנגרייה שירותי נגרות בגדלים שונים ובהתאמה אישית. נגר מומלץ שלנו מבצע עבודות נגרות איכותיות ומקצועיות, כאשר כל עבודה מתחילה מבחירת החומרים האיכותיים ביותר שנבחרים בקפידה ובהתאם לעיצוב. נגר מומלץ מספק עבודות נגרות עבור נגריות בחולון, לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, כאשר עבודותיו מתאפיינות בחן, יוקרה וגימור מושלם.

הנגריה מייצרת מגוון סוגי עבודות נגרות סטנדרטיות ואף מתמחה בעבודות נגרות מורכבות לפי שרטוטים תוך מתן ייעוץ טכני ופתרונות יצירתיים ואיכותיים לקהל האדריכלים ומעצבי פנים. כחלק מהסטנדרטים שהצבנו לעצמנו אנו בוחרים לתת מענה לכל לקוח באשר הוא ובאשר נפשו חפצה מתוך הבנה שכולנו רוצים הכי טוב, יפה ואיכותי ובמסגרת התקציב שהקצבנו לביצוע הפרוייקט.

אנו נשמח לקחת חלק בתקופה של התחדשות עבורכם ומזמינים אתכם לחוויה באווירה משפחתית ויחס אישי.

 

"עץ או פאלי" - כשיצירתיות פוגשת בעץ...